Hypotheekrentes

Vind hier een overzicht van alle actuele hypotheekrentes per aanbieder.

Renteperiode:1 jaar5 jaar10 jaar20 jaar
Marktwaarde woning:NHG60%80%100%
Hypotrust Elan Plus2.66%2.95%3.03%
Hypotrust OK2.25%2.25%2.40%2.70%
Delta Lloyd Budget2.33%2.48%2.68%2.88%
Argenta2.35%2.65%2.80%3.10%
MUNT2.40%2.52%2.58%3.22%
Tellius2.40%2.46%2.87%3.44%
bijBouwe2.44%2.53%2.74%2.99%
ING2.45%2.45%2.65%3.05%
Nationale Nederlanden2.45%2.75%2.75%3.15%
Hypotrust Woon Bewust2.46%2.46%2.59%
Syntrus Achmea Basis2.48%2.48%2.50%3.20%
Attens2.52%2.55%2.74%3.09%
Woonfonds Woongenot2.54%
Aegon2.54%2.64%2.69%2.99%
Centraal Beheer2.54%2.57%2.76%3.38%
ASR 2.55%2.81%2.82%3.10%
IQWOON2.55%2.64%2.69%3.96%
Lloyds Bank2.60%2.60%2.75%
BLG2.79%2.85%2.90%3.40%
NIBC Direct2.84%2.79%2.89%3.19%
ABN AMRO2.84%2.79%2.99%3.39%
Venn Hypotheken2.85%2.85%2.85%3.09%
Conservatrix2.90%3.10%3.30%
Hypotrust Comfort Profijt3.10%3.00%3.05%3.85%