Hypotheekrentes

Vind hier een overzicht van alle actuele hypotheekrentes per aanbieder.

Renteperiode:1 jaar5 jaar10 jaar20 jaar
Marktwaarde woning:NHG60%80%100%
Hypotrust Elan Plus2.64%2.93%3.01%
Venn Hypotheken2.63%2.75%
Lloyds Bank2.20%2.20%2.35%
Hypotrust OK2.30%2.30%2.70%3.45%
Argenta2.30%2.30%2.45%2.75%
Delta Lloyd Budget2.32%2.47%2.67%2.87%
Tellius2.34%2.42%2.77%3.33%
bijBouwe2.34%2.49%2.78%
Attens2.37%2.39%2.45%2.79%
ING2.40%2.50%2.70%2.95%
IQWOON2.40%2.51%2.56%3.82%
Nationale Nederlanden2.40%2.70%2.70%3.10%
NIBC Direct2.41%2.42%2.52%2.82%
Syntrus Achmea Basis2.44%2.44%2.50%3.25%
ASR 2.45%2.61%2.62%2.85%
Aegon2.49%2.64%2.69%2.89%
ABN AMRO2.54%2.54%2.74%3.09%
Centraal Beheer2.56%2.57%2.69%3.40%
Woonfonds Woongenot2.56%
MUNT2.56%2.55%2.55%3.25%
Hypotrust Woon Bewust2.60%2.60%2.69%
Conservatrix2.75%2.95%3.15%
BLG2.84%2.85%2.95%3.30%
Hypotrust Comfort Profijt3.00%2.90%2.95%3.75%